Obchodní zástupce s elektroinstalačním materiálem

CIE HR s.r.o.

  • Plzeň, Plzeňský
  • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Nevýrobní společnost s mnohaletou tradicí a rodinnými hodnotami přijme posilu do svého obchodního týmu. Pokud máte přehled o nabídce elektroinstalačního materiálu a jste rozený obchodník, je tato pozice ideální příležitostí!Co Vás čeká?
  • Hledání nových obchodních příležitostí
  • Péče o stávající zákazníky
  • Komunikace se zákazníky i dodavateli
  • Příprava a zpracování nabídek a cenových kalkulací
  • Vedení obchodních jednání
  • Plnění obchodního plánu firmy
Co se od Vás očekává?
  • Proaktivní a obchodní přístup
  • Znalost elektroinstalačního materiálu
  • Orientaci na výsledek, tah na branku
  • Práce s PC (MS Office)
  • Vzdělání v oboru výhodou
Na co se můžete těšit?
  • Fixní mzda a měsíční bonusy
  • 13.mzda
  • Sick Days
  • Stravenkový paušál
  • Možnost Multisport karty
  • Sleva na firemní produkty
Teď už stačí jen poslat životopis :-).

Dobraprace