Obráběč kovů - obsluha a programátor CNC

ProSpon, spol. s r.o.

  • Kladno, Středočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Požadujeme:
- praxi na 5-ti osém obráběcím centru podmínkou,
- znalost a čtení výkresové dokumentace,
- programování CAD/CAM.Náplň práce:
programování a samostatná obsluha 5-ti osého CNC obráběcího centra.Nabízíme:
paušální příspěvek na stravné, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění,
5 týdnů dovolené, osobní ohodnocení po zapracování, přátelský kolektiv.Telefonický kontakt viz výše: Po - Pá - 6:00 - 18:00 hod.
E-mailový kontakt viz výše.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Obráběč kovů - obsluha a programátor CNC

    ProSpon, spol. s r.o.

    • Kladno, Středočeský
    • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: - praxi na 5-ti osém obráběcím centru podmínkou, - znalost a čtení výkresové dokumentace, - programování CAD/CAM. Náplň práce: programování a samost…
    • Před 12 dny
  • Obráběč kovů - obsluha a programátor CNC

    • Kladno, Středočeský
    Změněno: 09.05.2024 v 05:00 ID: 19017602 Požadujeme: - praxi na 5-ti osém obráběcím centru podmínkou, - znalost a čtení výkresové dokumentace, - programování CAD/CAM. Náplň …
    • Před 12 dny
  • Seřizovač/prográmátor CNC soustruhu Mazak

    Strojirna ZAC, a.s.

    • Velké Přílepy, Středočeský
    • 45 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Odpovídající platové ohodnocení Stravenkový paušál 115 Kč/směna nebo svačina a oběd v naší kantýně Kratší pracovní dobu - přestávka na oběd hrazená zamětsnavatelem Přát…
    • Před 1 měsícem