Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

SANCOLOR s.r.o.

  • Chrudim, Pardubický
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha stříkacího, tryskacího a metalizačního zařízení, lakýrnické práce v průmyslové lakovně, příprava OK pro nanášení nátěrových hmot…, zaškolení a zaučení v oblasti nátěrových hmot, manipulační práce, stálá perspektivní práce, možnost profesního i finančního růstu. Zvýhodněné stravování.První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese nebo v pracovní dny na výše uvedeném telefonním čísle v době mezi 8 - 16 hodinou.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů

    • Chrudim, Pardubický
    • Třemošnice, Pardubický
    Změněno: 13.04.2024 v 05:00 ID: 18979872 MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Třemošnice První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle. pracovní poměr od: 01.10.2023, mzda: 18…
    • Před 13 dny
  • Obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky

    BRAMAC stresni systemy spol.s r.o.

    • Chrudim, Pardubický
    Místo výkonu práce: Chrudim - Škroupova 808 Pracovní doba od 6,00 do 14,00 hod. NÁPLŇ PRÁCE: Vzhledem k fyzické náročnosti je práce vhodná spíše pro muže. POŽADAVKY: fyzická zda…
    • Před 15 dny