Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Kuřim

D.I.SEVEN

  • Kuřim, Jihomoravský
  • 120,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Místo výkonu práce: Kuřim
Práci budete vykonávat v průmyslových objektech na okraji Kuřimi.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Kuřim
Benefity
Hledáme pracovníka úklidu odpolední směnu od 16:00 do 20:00 hod., Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Motivační finanční ohodnocení
Kontakt
Stanislava Mášová
Telefon: +420 725 169 267 (Po - Pá 8 - 16 hod.)
Email: stanislava.masova@diseven.cz
Směnnost:
  • jednosměnný provoz
Náplň práce
úklid svěřených prostor
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, číslo účtu, občanský průkaz
Hodinová mzda: 120 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: DPP
Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Dobrý zdravotní stav,Pracovitost
Vzdělání: základní

Flek.cz