Projektant/ka - železničních staveb, elektro či vodoinstalací

FreeCon

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Nabídka: Co Vám za to můžeme nabídnout?práci na hlavní pracovní poměr, dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
místo výkonu práce: Ústí nad Labem
perspektivní místo ve stabilní společnosti
velmi zajímavé finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené
administrativní zázemí
možnost školení a dalšího vzdělávání
nástup ihned nebo dohodou
A krom toho nabízíme stabilní partu prima kolegů a práci na zajímavých projektech.
Popis pozice: projektovat žel. svršek a spodek, přejezdy, nástupiště a práce s tím spojené, elektroinstalace nebo vodoinstalace - dle Tvého zaměření
spolupracovat na tvorbě dokumentací záměru projektu a dalších stupňů projektové dokumentace
projektovat v programu AutoCAD
Požadavky: Co musíte znát, mít a umět?
SŠ, VOŠ nebo VŠ stavebního zaměření
vhodné i pro absolventy
praxi na obdobné pracovní pozici výhodou, ne podmínkou
znalost MS Office
samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
aktivní přístup k práci
řídit osobní automobil
Poznámka: Aktuálně hledáme do týmu projektanta/ku: - železničních staveb - elektroinstalací - vodoinstalací Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete strukturovaný životopis

Dobraprace