Konstruktér/Designér pro herní simulátory s 13. platem (60 - 80.000 Kč)

Jobs Contact Consulting

  • Brno, Jihomoravský
  • 60 000 - 80 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
Nabídka: * 30 dnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Finanční budget pro seberozvoj
  • Flexibilní pracovní doba
  • Teambuildingy
  • Pet friendly office
  • 13. plat
  • Finanční bonusy, prémie
Popis pozice: Hledáme nového kolegu pro naše projekty z oblasti herních simulátorů. Potřebuješ k tomu zkušenost s CAD programem (ideálně Solidworks), zkušenost s konstrukčním vývojem menšíh komponentů a zajímat se o nové inovace. Pro více informací mě neváhej kontaktovat.
  • konstrukční vývoj v oblasti jemné mechaniky a elektromechaniky herních simulátorů
  • příprava technického návrhu a tvorba výkresové dokumentace
  • tvroba a testování jednotlivých prototypů
  • komunikace s kolegy a zákazníky
Požadavky: * Zkušenost s CAD programem (nejlépe Solidworks)
  • Již dříve jsi konstruoval menší komponent z plastových materiálů
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni

Dobraprace