Hlavní účetní| zábřeh| služební vůz

Grafton

  • Zábřeh, Olomoucký
  • 50 000 - 60 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Nabídka: - 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- služební vůz i k soukromým účelům
- příspěvek na stravování
- vzdělávací kurzy
Popis pozice: Máš vzdělání v oblasti ekonomiky a zkušenosti jako hlavní účetní? Nedělá ti problém vedení menšího týmu a orientuješ se v daňovém systému?
Tak to by se ti tato nabídka mohla líbit!Náplň práce:
- vedení menšího týmu účetních
- vedení účetní agendy
- sledování cash flow
- organizace účetních závěrek
- příprava a kontrola plateb
- reporting
Požadavky: - min. SŠ vzdělání v oblasti ekonomiky
- zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky
- znalost podvojného účetnictví a daňového systému
- zkušenosti s vedením lidí

Dobraprace