Rozpočtář Správy pozemních staveb - příprava staveb

Správa železnic

  • Praha 7
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Druh PPV:
  • Pracovní poměr (Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou)
Pracoviště:
  • Partyzánská 24, Praha 7-Holešovice
Možný nástup:
  • dle dohody
Požadované vzdělání:
  • SŠ s maturitou, ŘP B
Požadovaná praxe:
  • zkušenosti v oblasti tvorby rozpočtů, kontrola a oceňování stavebních prací
  • orientace v projektové dokumentaci
Kvalifikační předpoklady:
  • znalost programu Kros, MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • všeobecný stavební přehled
Pracovní náplň:
  • položkové rozpočty
  • administrativa
  • práce v terénu
Nabízíme:
  • 6 týdnů dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenkový paušál
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření aj.
CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
- již více než 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách
- Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
- Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
- Se svými cca 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.