Automechanici osobních vozidel

  • Zlín, Zlínský
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Změněno: 09.05.2024 v 05:00 ID: 19016994Vyučení v oboru, praxe, znalost práce na PC a s diagnostikou, ochota pracovat v menším rodinném kolektivuZaměstnanecké výhody: Stravování, prac.oblečení a obuv pracovní poměr od: 01.06.2024, mzda: 35000 - 45000Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen

AVÍZO

Podobné nabídky

  • Automechanici osobních vozidel

    Robert Smesny

    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Vyučení v oboru, praxe, znalost práce na PC a s diagnostikou, ochota pracovat v menším rodinném kolektivu Zaměstnanecké výhody: Stravování, prac.oblečení a obuv P…

    Vyučení v oboru, praxe, znalost práce na PC a s diagnostikou, ochota pracovat v menším rodinném kolektivu Zaměstnanecké výhody: Stravování, prac.oblečení a obuv…
  • Automechanik osobních vozidel

    Michal Adamik

    • Otrokovice, Zlínský
    • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky: ŘP, praxe výhodou. POZN: Zájemci se hlásí e-mailem. Podobné nabídky práce aktivní nabídka Otrokovice ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. 40000 Kč za měsíc aktivn…