Asistent/Ka Účetní-Fakturantka

JISTU recruitment

  • Praha
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
O násPro našeho klienta, společnost, která již déle než 25 let pro své klienty zajišťujeme pečlivý výběr podlahových materiálů a příslušenství do domácností, stavebních komerčních i bytových projektů, stejně jako do prostředků hromadné přepravy osob. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Asistent/ka účetní - Fakturantka.Náplň práce:
  • Účtování došlých faktur, dobropisů, zápočtů, administrativní práce
  • Vedení pokladny drobných nákupů
  • Zadávání platebních příkazů
  • Zpracování bankovních výpisů
  • Třídění faktur a jejich archivace
  • Příprava měsíčních podkladů pro účetní firmu
  • Podílení se na tvorbě vnitřních směrnic
Co od Vás očekáváme:
  • SŠ vzdělání (ekonomické výhodou)
  • Praxe na podobné pozici min 4 roky
  • Logické myšlení, samostatnost a pečlivost
  • Znalost MS Office podmínkou
  • Znalost ERP ABRA nebo jiných účetních/fakturačních programů
  • Logické myšlení, samostatnost a pečlivost
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Práce na HPP
  • Měsíční motivační prémie
  • Práce v příjemném kolektivu
  • 25 dní dovolené, 3 dny sick days
  • Multisport karta
  • Zapracování zkušenými kolegy
  • Zaměstnanecké slevy na produkty
  • Benefit placeného volna za dny státních svátků připadajících na víkend
  • Moderní jídelna v prostorách budovy
  • Zázemí stabilní a dynamicky rostoucí firmy
  • Práci v nových, moderních prostorách firmy
  • parkování v areálu zdarma
  • Místo výkonu práce Praha 10 - Hostivař
Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas

JenPráce

Podobné nabídky

  • ASISTENT/KA ÚČETNÍ-FAKTURANTKA

    JISTU recruitment

    • Praha 10
    Náplň práce: Účtování došlých faktur, dobropisů, zápočtů, administrativní práce Vedení pokladny drobných nákupů Zadávání platebních příkazů Zpracování bankovních výpisů Třídě…
    • Před 14 dny
  • Účetní - fakturantka **Praha 10

    JobStart

    • Praha 10
    Popis pracovní nabídky Pro našeho klienta - zavedenou obchodní společnost z oblasti telekomunikací se sídlem na Praze 10 - hledáme vhodnou kandidátku na pozici ÚČETNÍ - FAKTURANTKA…
    • Před 6 dny