Asistent/ka prodeje

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Změněno: 11.05.2024 v 05:00 ID: 19019632Oblíbená pobočka TURBO PIZZA v Ústí přijme do svých řad novou posilu.
Náplň práce: obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu
Požadujeme: zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid a velkou spolehlivost, řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme: práce v oblíbeném podniku, být součást firmy s rozrůstajícími se pobočkami po ČR, mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy
Kontakt: e-mailem, telefonicky
pracovní poměr od: 01.05.2024, mzda: 27000Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ

AVÍZO