Mistr/mistrová do výroby

ZRUP Pribram a.s.

  • Příbram, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Pozice: mistr/mistrová do výroby
Kontakt: Donátová Kristýna Mgr., tel.: 602 479 811, e-mail: donatova@zrup.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- Loajálnost a flexibilitu
- Zkušenost s vedením teamu pracovníků - min 3 roky
- Znalost práce na PC - MS Word, Excel
- Manuální zručnost - prokazatelnou praxi
- Zkušenost ze stavebnictví
CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
- Plánování a řízení procesu výroby dle schválených objednávek
- Zodpovědnost za dodržování BOZP na pracovišti
- Hodnocení a motivaci podřízených zaměstnanců
- Vedení evidence docházky svých podřízených a přítomnosti subdodavatelů v areálu závodu
Zaměstnanecké výhody:
160 Kč stravenky, týden dovolené navíc, firemní akce, firemní tarif od Vodafone, ovocné středy, nápoje na pracovišti
Nástup od 1.2.2024 na dobu určitou do 31.1.2025. Mzda: 35 000,- až 55 000,- Kč
Místo výkonu práce: ZRUP Příbram a.s., Žežická č.p. 522, Příbram VII

Práce u nás.cz