Personální analytik (35-40.000 KČ)

Advantage Consulting

  • Jihlava, Vysočina
  • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Nabídka: Máte SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru? Praxi v oblasti HR? Komunikuje anglickým jazykem a chcete být součástí prosperující společnosti? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: PERSONÁLNÍ ANALYTIK (35-40.000 KČ)
  • 25 dní dovolené
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Telefon a notebook
  • Firemní akce
  • MultiSport karta
  • Lokalitu: Třebíč
Popis pozice: * Práce s personálními daty a tabulkami
  • Příprava mzdových analýz a statistik
  • Reporting personálních dat
  • Asistence mzdovému účetnictví
  • Spolupráce na tvorbě odměňovacího systému
Požadavky: * SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost práce v Excel
  • Znalost zákoníku práce a mzdové legislativy
  • Analytické schopnosti a zodpovědnost
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Dobraprace