Učitel odb. výcviku - elektrikář- silnoproud,elektromechanik

  • Nymburk, Středočeský
  • 31 500 - 37 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
O násStřední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk hledá kvalifikovaného jedince na pozici Učitel odb. výcviku oboru elektro- silnoproud, který se připojí k našemu týmu zaměstnanců.Náplň práce:
  • učitel odborného výcviku oboru elektro- silnoproud
  • elektromechanik pro stroje a zařízení
Co od Vás očekáváme:
  • vyučení či maturita v oboru
  • výhodou osvědčení DPS (učitelství odborného výcviku) - možno doplnit při zaměstnání
Co Vám můžeme nabídnout:
  • dovolená 40 dní
  • výhody čerpání příspěvků FKSP
  • obědy ve vlastní školní jídelně
Benefity
  • Závodní stravování

JenPráce

Podobné nabídky

  • Údržbář - elektromechanik (elektrikář)

    POLABSKE MLEKARNY a.s.

    • Poděbrady, Středočeský
    Náplň práce: provádění diagnostiky závad a určování vhodných řešení a opatření provádění běžných oprav a seřizování strojů a zařízení, zodpovědnost za odstranění závad zajištěn…
    • Před 2 měsíci
  • ÚDRŽBÁŘ - ELEKTROMECHANIK (ELEKTRIKÁŘ)

    POLABSKE MLEKARNY a.s.

    • Poděbrady, Středočeský
    • Nymburk, Středočeský
    • 45 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Náplň práce: provádění diagnostiky závad a určování vhodných řešení a opatření provádění běžných oprav a seřizování strojů a zařízení, zodpovědnost za odstranění …
    • Před 1 měsícem
  • Učitel /ka IKT

    • Nymburk, Středočeský
    • 32 800 - 42 780 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: VŠ v oboru (i nedokončené) v libovolné kombinaci. Nabízíme: plný úvazek na školní rok 2024/2025 s nástupem 26.8.2024 ( přípravný týden v srpnu); vlastní…
    • Před 1 měsícem