STÁJNÍK/STÁJNICE

LICA servis s.r.o.

  • Liberec, Liberecký
  • 23 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 27 dny
Obsah inzerátu:Náplň práce: -místování/ kydání boxů, krmení koní, vodění koní do výběhu -udržování pořádku ve výbězích, stájích a přilehlých prostorách Požadujeme: praxi u koní, dochvilnost a pracovitost Nabízíme: práci na HPP, osobní přístup Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Stájník/stájnice

    Náplň práce: -místování/ kydání boxů, krmení koní, vodění koní do výběhu -udržování pořádku ve výbězích, stájích a přilehlých prostorách Požadujeme: praxi u koní, dochvilnost a …
    • Před 28 dny

    • Stráž nad Nisou, Liberecký
    • 21 000 - 23 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: -místování/ kydání boxů, krmení koní, vodění koní do výběhu -udržování pořádku ve výbězích, stájích a přilehlých prostorách Požadujeme: praxi u koní, …