ÚDRŽBÁŘ (I PRO JUNIORY, 13. A 14. PLAT)

Mgr. Veronika Rudolfova, Ph.D.

  • Chomutov, Ústecký
  • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Popis pracovní nabídky Jste technicky zruční a hledáte stabilní zaměstnání, které Vás posune vpřed? Máme pro Vás zajímavou příležitost!
Pro společnost působící v automobilovém průmyslu hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:ÚDRŽBÁŘ
Náplň práce:
  • údržba a oprava strojů
  • seřizování a kontrola strojů
  • údržba automatizovaných výrobních linek
  • evidence prostojů a spotřeby náhradních dílů
Požadujeme
  • SOU/SŠ v oboru strojírenství
  • zámečnické dovednosti
  • základní orientace ve strojní dokumentaci
  • orientace v oboru senzoriky a pneumatiky
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu
Nabízíme
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu/svozová doprava
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • školení na VZV, zdvihací zařízení, roboty
  • vzdělávací kurzy
  • možnost profesního růstu
  • moderní pracovní prostředí
Vhodné pro Absolventy.Jiná sdělení Jestliže Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis.Máte zájem o nabídku ÚDRŽBÁŘ (I PRO JUNIORY, 13. A 14. PLAT)?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bao Nhi Tranová z Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Easypráce