Pokladní – prodavač/ka

Agentura Salvia, s.r.o.

  • Brandýs nad Labem, Středočeský
  • 28 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
  • Snadno podejte žádost
Pro našeho významného klienta, stabilní a rozvíjející se retailovou společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici: Pokladní - prodavač/ka, Stará Boleslav.
Nástupní plat: 28.000,- Kč hrubého.Vaše náplň práce a zodpovědnosti:
Komunikace se zákazníky, poradenství
Obsluha pokladny
Kontrola čerstvosti zboží
Nakládání se zbožímPožadujemePožadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:
Pozitivní přístup k obchodu a k lidem
Zájem o komunikaci se zákazníky
Příjemné a přátelské vystupování
Svědomitost, pracovitost, pečlivost, loajalita ke společnosti
Ochota občasné fyzické práceNabízímeNáš klient nabízí:
Práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
Odpovídající platové ohodnocení
Jistotu stabilního zaměstnání

InWork