Zámečníci - svářeči

BLANCO CS CZ, spol. s r. o.

  • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
z:20/3/2024
Náplň práce:
- svařování nerezových dílců
- skládání a kompletování nerezových dílců dle technické dokumentace
- svařování metodou ZK 141 8 nebo ZK 135 1.
Požadujeme:
- SOU nebo SŠ
- znalost technické dokumentace
- praxe ve svařování ZK 141 8 nebo ZK 135 1
- práce ve 2 směnném provozu (06:00-14:00 hod., 14:00-22:00 hod.)
- spolehlivost, flexibilitu, samostatnost a týmová spolupráce.
Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti s 30-ti letou tradicí na českém trhu
- moderní, příjemné a čisté pracovní prostředí s přátelským kolektivem
- 5 týdnů dovolené
- stravenky, 13.plat, multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný tarif u O2
- příplatky za odpolední směny.
Kontakt emailem, telefonicky.

Práce u nás.cz