Brigáda - Prodavač/ka v Karlových Varech (Tuhnice)

Novák maso-uzeniny

  • Karlovy Vary, Karlovarský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Máš rád/a práci v malém kolektivu? Baví tě obsluhovat zákazníky? Nemáš rád stereotypní práci? Tak je to brigáda právě pro tebe.Aktuálně hledáme brigádníky na pozici PRODAVAČ / PRODAVAČKA do naší prodejny v Karlových Varech (prodejna se nachází v objektu Penny).Náplň práce:
  • Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
  • Krájení a doplňování zboží do pultů
  • Prezentovat zboží v pultech
  • Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
  • Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí
  • Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
  • Péče o vzhled a čistotu prodejny
Nabízíme:
  • Práci ve stabilní české společnosti
  • Odměna 130,- / hodinu
  • Možnost práce na DPP / DPČ
  • Zaškolení na prodejně
Požadujeme:
  • Praxi s prodejem zboží - výhodou, rádi Vás zaučíme
  • Věk min. 18 let
  • Přátelský přístup k zákazníkům
  • Zodpovědný přístup k práci, samostatnost
  • Ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední) a směny o víkendu

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Brigáda - pomocné práce v kuchyni

    Narodni dum provozni, s.r.o.

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    Náplň práce Kontakt: Ivánek Petr, tel.: 737 281 968, e-mail: ivanek@ghambassador.cz Hledáme pomocnou sílu do kuchyně na přípravu jídel i mytí nádobí. Vhodné jako brigáda na omez…
    • Před 10 dny
  • brigáda - pomocné práce v kuchyni

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    Změněno: 23.05.2024 v 05:00 ID: 19035970 Kontakt: Ivánek Petr, tel.: 737 281 968, e-mail: ivanek@ghambassador.cz Hledáme pomocnou sílu do kuchyně na přípravu jídel i mytí nádobí…
    • Před 9 dny