Realitní Makléř pro MTK Property s. r. o

  • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Změněno: 04.04.2024 v 15:00 ID: 18965946MTK Property s.r.o. je přední společnost v oblasti realit, která se zabývá širokým spektrem činností od prověřování pozemků, koupě, projekční činnosti, vyřízení stavebních povolení, až po vytváření interiérového a exteriérového designu. Naší vizí je sdílet naše rozsáhlé zkušenosti a znalosti s našimi klienty a přispět k dalšímu rozvoji realitního trhu. V současné době hledáme nového kolegu na pozici Realitního Makléře, který se přidá k našemu týmu profesionálů a pomůže nám realizovat naše projekty​​.Co od Vás očekáváme:Silnou motivaci pracovat v oblasti realit a schopnost pracovat samostatně i v týmu.
Vynikající komunikační dovednosti a schopnost navazovat nové kontakty.
Zkušenosti v realitním sektoru jsou vítány, ale nejsou podmínkou.
Řidičský průkaz skupiny B a základní znalost práce na PC.
Co nabízíme:Práci ve firmě s širokým spektrem činností v realitním sektoru.
Možnost profesního růstu a rozvoje.
Motivační finanční ohodnocení založené na výkonnosti.
Podporu a zaškolení v rámci našeho týmu.
Pokud Vás pozice zaujala a cítíte, že byste byli správným přínosem pro náš tým, neváhejte nás kontaktovat. Zasílejte své životopisy a motivační dopisy na e-mail: info@mtkproperty.eu. V případě dotazů se můžete obrátit přímo na jednatele společnosti, pana Mateje Krajčího, na telefonním čísle 721 947 806​​.Těšíme se na Vaši odpověď a možnou budoucí spolupráci.MTK Property s.r.o., Tržní 23, Frýdek-Místek, 738 01, Česká republikaVíce o nás a naších službách naleznete na: www.mtkproperty.eu​​.Obor činnosti: Typ: Zaměstnavatel

AVÍZO

Podobné nabídky

  • Pojišťovací makléř - zprostředkovatel pojištění

    F I X U M a.s.

    • Kopřivnice, Moravskoslezský
    z:8.4.2024 Podmínkou maturita, ŘP sk.B, praxe v pojišťovnictví vítána . Správa pojistných smluv stávajících i nových klientů,nové akvizice , komplexní servis v oblasti pojištění,…
    • Před 18 dny
  • Pojišťovací makléř - zprostředkovatel pojištění

    FIXUM a.s.

    • Kopřivnice, Moravskoslezský
    • 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce z:8.4.2024 Podmínkou maturita, ŘP sk.B, praxe v pojišťovnictví vítána . Správa pojistných smluv stávajících i nových klientů,nové akvizice , komplexní servis v obla…
    • Před 19 dny