Operátor logistiky, mzda 33.000-40.000 Kč/měs., ubytování zdarma

Manpower

  • Dobříš, Středočeský
  • 33 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Nabídka: Průměrná měsíční mzda 33.000 - 40.000 Kč5 týdnů dovolené – celozávodní dovolená v létě a o Vánocích
příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % hrubé mzdy
závodní stravování – 6 druhů jídel, hotovka za 22 Kč a polévka za 8 Kč
stravenková karta - príspěvek 70 Kč/den
firemní akce
firemní prádelna pro pracovní oblečení
příplatek za odpolední směnu 12 Kč/h
každoroční navyšování mezd
měsíční odměny 0-4000 Kč
a další skvělé benefityNABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Popis pozice: Pro jednu nejznámější značku na poli zemních přijmeme do oddělení logistiky operátory, kteří budou zaskladňovat a vyskladňovat materiál pro výrobu.
Jaká bude Vaše hlavní náplň práce?
- práce se čtečkou a scanerem
- příprava materiálu pro výrobu
Lokalita: Dobříš
Směnnost: 2 směny
Pohovor každé úterý od 8:30 hod na Dobříši, nástup možný druhý den - ve středu :-)
Požadavky:- spolehlivost
- 100% docházka

Dobraprace