Obchodně technický manažer - automotive (Ref. č.: 1637619584)

Předvýběr

  • Příbram, Středočeský
  • 60 000 - 75 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Pro úspěšnou mezinárodní společnost, předního distributora a zpracovatele ocelových komponent, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodně-technický manažer.Vaše náplň práce:Akvizice nových zákazníků/projektů a péče o stávajícíŘešení individuálních obchodních případů na míru zákazníkům(Spolu)rozhodování o interním/externím zpracování ocelových/nerezových produktů z ocelových trubekPravidelná komunikace a návštěvy zákazníkůZpracování prodejních kalkulací a nabídekPravidelný reporting v rámci firemního CRM systémuMonitoring a analýza trhu a konkurenceZodpovědnost za svěřený rozpočetÚzká spolupráce s ostatními odděleními společnostiOčekáváme:SŠ/VŠ vzdělání (technického nebo ekonomického směru)Předchozí zkušenosti na obchodně technické poziciPřehled/zkušenosti v oblasti automobilového prostředíTechniko-ekonomický přístup/myšleníAnglický jazyk běžné komunikativní úrovni (spolupráce v rámci regionu a skupiny na globálních projektech, osobní jednání se zákazníky)Uživatelská znalost práce na PC, znalost SAP výhodouSamostatnost, ale i schopnost práce v týmuOrientace na zákazníkaDobré komunikační schopnosti a prezentační dovednostiNabízíme:Zázemí leadera na trhu v oblasti zpracování a distribuce produktů z ocelových trubekKomunikaci a spolupráci v prostředí mezinárodní skupinyMožnost profesního rozvoje a vzdělávání podporované společností (odborná školení, angličtina)Smlouva na dobu neurčitou, plný úvazekFixní plat 60 000 – 75 000 Kč, u zkušených obchodníků z oboru možnost další diskuseKvartální odměnySlužební vůz i pro soukromé účelyStravenkySick days25 dní dovolenéPružná pracovní dobaKanceláře: Dobříš (bezproblémové parkování), zákazníci v rámci celé ČRPokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Profesia.cz

Podobné nabídky

  • Obchodně technický manažer - automotive

    Předvýběr

    • Dobříš, Středočeský
    • 60 000 - 80 000 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky Pro úspěšnou mezinárodní společnost, předního distributora a zpracovatele ocelových komponent, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodně-technický ma…
    • Před 18 dny
  • Obchodně technický manažer - automotive

    Předvýběr

    • Dobříš, Středočeský
    • 60 000 - 80 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Popis pozice: Požadavky: Pro úspěšnou mezinárodní společnost, předního distributora a zpracovatele ocelových komponent, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodně…
    • Před 19 dny
  • Manažer produktového rozvoje: atraktivní mzda, PO-PÁ

    Index Nosluš

    • Příbram, Středočeský
    Náplň práce: Chcete být součástí týmu, který neustále posouvá hranice inovací a technické dokonalosti? Hledáme komunikativního a technicky nadaného jednotlivce, který má energii p…
    • Před 25 dny