Elektromontér - liniové stavby - telekomunikace - Tábor

JobStart

  • Tábor, Jihočeský
  • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Pro našeho klienta- významnou telekomunikační společnost - hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektromontér - montér optických sítí.Náplň práce:
  • elektroinstalace
  • montáž slaboproudých zařízení
  • údržba a výstavba/instalace optických tras – pokládka a montáž kabelů, montáž spojek, montáž ukončení, provádění elektrických měření na kabelech, profylaxe.
Požadujeme:
  • úplné střední odborné vzdělání v oblasti elektro
  • Vyhláška 50 paragraf 5,6 a vyšší – výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
  • zaměstnání na plný pracovní poměr
  • práci ve stabilní firmě s dlouholetým působením a významným postavením na trhu
  • příspěvek na stravování
  • služební telefon
  • nástup možný ihned
Místo výkonu práce – Tábor.V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala neváhejte zaslat svoje CV a my se s Vámi obratem spojíme.

Dobraprace