Plánovač/ka výroby

MASO UZENINY POLICKA, a.s.

  • Svitavy, Pardubický
  • 25 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Obsah inzerátu:NÁPLŇ PRÁCE: práce v 1 směně, administrativa spojená s chodem úseku, denní normování, výpočty a rozbory spotřeby a výroby, sledování odchylek od norem, zodpovědnost za skladové zásoby, komunikace s odděleními napříč společností (oddělení IT, expedice, baličky atd.), obsluha interního systému NABÍZÍME: příspěvek na stravování až 1 500 Kč/měsíc, mimořádná roční odměna, zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků vitamínový balíček, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna při významném životním jubileu, poukazy na nákup v prodejnách COOP KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem - kdykoliv

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Plánovač/ka výroby

    SMM Elektro, spol. s r.o.

    • Svitavy, Pardubický
    • 16 000 - 25 000 Kč za měsíc
    Požadavky Práce s PC Náplň práce NÁPLŇ: Plánování a kontrola výroby, vytváření průvodek, dodacích listů, inventarizace,vedení stavu skladových zásob výrobků, zpracování stati…
    • Před 1 dnem
  • Plánovač/ka výroby

    SMM Elektro, spol. s r.o.

    • Svitavy, Pardubický
    NÁPLŇ: Plánování a kontrola výroby, vytváření průvodek, dodacích listů, inventarizace,vedení stavu skladových zásob výrobků, zpracování statistik a pracovních výkonů, komunikace se…
    • Před 1 měsícem
  • Plánovač/ka výroby

    MASO UZENINY POLICKA, a.s.

    • Svitavy, Pardubický
    NÁPLŇ PRÁCE: práce v 1 směně, administrativa spojená s chodem úseku, denní normování, výpočty a rozbory spotřeby a výroby, sledování odchylek od norem, zodpovědnost za skladové zás…
    • Před 20 dny