Konstruktér (i junior), pružná prac. doba, dopravné

Index Nosluš

  • Pelhřimov, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Náplň práce:
Bavilo by Vás vytváření vlastních modelů v konstrukčních programech a ovládáte angličtinu nebo němčinu? Chcete pracovat v prostředí stabilní společnosti, která Vám poskytne podnětné prostředí jak pro týmovou, tak i samostatnou práci na vlastních projektech? Pak máme nabídku přesně pro Vás! Aktuálně hledáme fajn kolegu/kolegyni, kteří nám pomohou s vývojem a konstrukcí komponentů pro naše klienty. Nástup je možný ihned, pokud tedy máte zájem, určitě nám zašlete Váš životopis.Náplň práce:
  • zpracování výkresů a projektové dokumentace
  • komunikace s českými i zahr. zákazníky a dodavateli
  • práce na projektech, konstrukční a vývojové činnosti
Nabízíme:
  • Velmi štědré mzdové ohodnocení odvíjející se od délky praxe - zkušené kandidáty rádi zaplatíme, dáváme však šanci i juniorům :)
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. plat
  • Zajímavé odměny a bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Práci v příjemném týmu, který Vás podrží a pomůže se vše naučit
  • Možnost zahraničních pracovních cest