Facility Manager (M/Ž) - Praha a Střední Čechy

M2C

  • Praha Středočeský kraj
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Co říká M2C o pozici
M2C je silná firma s týmem zkušených profesionálů v oboru správy nemovitostí a smart technologií. Přidejte se k nám a chopte se příležitosti realizovat se v stabilní české firmě s mezinárodní působností.
Náplň práce:
  • Řízení odborných a technologických postupů prací v oblasti technického facility managementu obchodního centra
  • Plánování, organizace a řízení práce jednotlivých podřízených údržbářů, všech druhů služeb na objektu zákazníka v souladu s platnými zákony, firemními předpisy a smluvními vztahy
  • Dodržování BOZP a PO
  • Kontrola a řízení zakázek a řízení dokumentace EMS, QMS
Co očekáváme, že náš profesionál v oboru bude mít:
  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Praxi a orientaci v problematice technické správy budov min. 3 roky
  • Pružnost v myšlení, otevřenost ke změnám
  • Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, samostatnost a profesionalitu
  • Schopnost týmové spolupráce a zvládání stresu
  • Dobrou znalost práce s MS Office
  • Znalost AJ výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Zkušenost s řízením odborných zakázek - výhodou
Co tomu nejlepšímu nabízíme:
  • Mzdu od 47 000 Kč
  • Samostatnou, odpovědnou pozici
  • Zvýhodněné volání O2
  • Zázemí ve stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Služební PC a telefon
  • Služební automobil
  • Práci v Praze a Středních Čechách
  • Happy days
Kontakt:Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem přes odpovědní formulář.

Práce u nás.cz