Technolog - i junior, flexi pracovní doba, prémie

Index Nosluš

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • 36 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
Náplň práce:
Orientujete se v technické dokumentaci a hledáte novou výzvu, při které využijete svoji znalost angličtiny? Pak se přidejte do prostředí plného inovací a rozvíjejte svou kariéru v příjemném pracovním prostředí perspektivní společnosti. Rádi přijmeme fajn kolegu/kolegyni, který/á má chuť a schopnost přinášet nové technologie do výrobního procesu. Na oplátku nabízíme pružnou prac. dobu, možnost neustálého rozvoje, služební notebook a mnoho dalšího.
  • Příprava tech. dokumentace k výrobkům
  • Dohled nad kvalitou výroby
  • Prezentace a přednášky na obchodních jednáních spolu s kolegy
Nabízíme:
  • 25 dní dovolené
  • 10% měsíční prémie
  • Firemní notebook a telefon
  • Služební auto v případě pracovních cest
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Elektronická stravenková karta
  • Benefitní karta s příspěvkem 1 500 Kč čtvrtletně
  • Zkušený kolektiv a stabilní zázemí
  • Školení pro osobní rozvoj
  • Občerstvení na pracovišti
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Spolehlivost, samostatnost a komunikaci

JenPráce