Design engineer – Praha

Advantage Consulting

  • Praha
  • Plný úvazek
  • Před 27 dny
Nabídka: Máte vzdělání v technickém oboru? Máte zkušenosti v oblasti strojní konstrukce? Domluvíte se plynule anglicky a chcete jazyk aktivně využívat ve svém zaměstnání? Chcete mít možnost profesně růst nejen v rámci České republiky?Pak nám pošlete svůj životopis a staňte se součástí mezinárodní společnosti na pozici:DESIGN ENGINEER – PRAHA
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Odborné kurzy a školení
  • Uplatnění pro absolventy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost cestování do zahraničí
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha
Popis pozice: * Vývoj komponentů trakční techniky a návrh konstrukčních řešení
  • Úprava dokumentace u stávajících komponentů
  • Tvorba prototypů
  • Práce ve 3D CAD/CAM systémech
  • Spolupráce s oddělením vývoje, kvality i výroby
Požadavky: * SŠ/VŠ vzdělání technickém oboru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti z oblasti strojní konstrukce
  • Znalost 3D CAD systému – SolidWorks výhodou

Dobraprace