Řidič kamionu (Z34188)

Barlett & Cenbright

  • České Budějovice, Jihočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Nabídka:
Popis pozice: Mezinárodní společnost se sídlem v Moosbachu poblíž Mauerkirchenu v Horním Rakousku. Rodinný podnik flexibilne působí v EU i za jejími hranicemi.Ať už je náklad volný nebo zabalený v paletách, přepravujeme zboží všeho druhu.Hledáme řidiče kamionů (celkem až 40) pro mezinárodní dálkovou dopravu (Rakousko - Německo - Francie)Nabízíme:
plat 2700 - -2900 € /měsíc čístého + dovolená a vánoční bonusVozidla jsou návěsy s autoplachtou a otevřenými přívěsy
Požadavky:

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Řidič kamionu sk. C+E (Čechy)

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 41 000 Kč za měsíc
    Pro našeho klienta, společnost Autodoprava Arpád Szécsényi, hledáme ŘIDIČE KAMIONŮ pro paletovou přepravu do regionu Čech. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr s volnými víken…
    • Před 15 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Řidič kamionu (Z34188)

    Barlett & Cenbright

    • České Budějovice, Jihočeský
    Náplň práce Mezinárodní společnost se sídlem v Moosbachu poblíž Mauerkirchenu v Horním Rakousku. Rodinný podnik flexibilne působí v EU i za jejími hranicemi. Ať už je náklad vo…
    • Před 16 dny
  • Řidič kamionu sk. C+E (Čechy)

    Trenkwalder Group

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 41 000 Kč za měsíc
    Nabídka: * mzdové podmínky v čistém 41.000 Kč + motivační příplatek nástupní bonus 30.000 Kč hrubého práce na hlavní pracovní poměr pondělí až pátek (volné víkendy) zázemí stabi…
    • Před 15 dny