Revizní technik/čka elektro

JDK, spol. s r.o.

  • Nymburk, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Náplň práce :
- Revize elektrického zařízení v rozsahu E2A
- Výstupní kontrola zapojení el.rozvaděče a el.rozvodů
- Zapojování elektrozvaděčů, montáž elektrických zapojení chladicího zařízeníHlavní požadavky: výhodou je platné osvědčení k provádění revizí vyhrazených elektrických zařízení v rozsahu E2A; V případě splněných podmínek pro získání odborné způsobilosti k provádění elektro revizí zajistíme přípravný kurz pro získání nového Osvědčení E2A a Zkoušku o prověření odborné způsobilosti.Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dojíždění, příspěvek na dovolenou za odpracované roky (první po 10 letech, potom každých 5 let)

Práce u nás.cz