Sourcing Manager

SONAVOX CZ s.r.o.

  • Vsetín, Zlínský
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE: zodpovědnost za řízení procesu získávání zdrojů, hodnocení výkonnosti dodavatelů, vyjednávání smluv a vývoj strategií pro optimalizaci dodavatelského řetězce.
POŽADUJEME: AJ, zkušenosti s nákupem a řízením dodavatelů, znalost strategií sourcingu, dobré vyjednávací schopnosti.
NABÍZÍME: náborový příspěvek 10.000 Kč, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, výkonnostní prémie, motivační bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat, věrnostní odměna.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Po-Pá mezi 8-14 hod. na čísle 556 674 011 nebo emailem na adresu: mzabcikova@sonavox.cz.

Práce u nás.cz