Super práce ve výrobě bez nočních, zajímavé bonusy

Index Nosluš

  • Mladá Boleslav, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Náplň práce:
Hledáte perspektivní zaměstnání v klidném a přátelském prostředí s netradičními zajímavými benefity, jako je např. zvýhodněné tankování, docházkový bonus, apod.,? Chcete pracovat ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, kde se můžete dále rozvíjet? Pak nás neváhejte kontaktovat, hledáme kolegy přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání). Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.Náplň práce:
  • obsluha stroje
  • dodržování receptur a technologických postupů
  • obsluha VZV
  • zodpovědnost za kvalitu
  • jednoduché úkony na PC
Nabízíme:
  • zajímavé mzdové ohodnocení - dle zkušeností
  • po zkušební době osobní ohodnocení 8 %
  • kafeterii s ročním bonusem 6 500 Kč
  • benefity až 1700 Kč/měs.
  • tankování za zvýhodněnou cenu - Shell karta
  • dotované závodní stravování přímo v areálu
  • hrazené očkování
  • 25 dní dovolené
  • možnost kariérního růstu
  • odměny za pracovní a životní jubilea
  • možnost rozvíjet se
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu
Požadujeme:
  • alespoň menší zkušenost ve výrobě
  • zkušenost s obsluhou VZV (průkaz není potřeba)
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední směny) bez nočních směn
  • manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost

JenPráce