Elektromechanik/čka

Manpower

  • Praha
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
Nabídka: Zajímavou pracovní příležitost na ranní směnu
Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v lokalitě Praha 9
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu
Možnost profesního růstu
Odpovídající finanční ohodnocení
Komplexní balíček zaměstnaneckých benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávání, příspěvek na dopravu, firemní akce apod.NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Popis pozice: Montáž vyráběných zařízení (IPG, SPEEDO, TELOC, CorRail atd.). dle výrobní dokumentace
Práce s výkresovou dokumentací, schématy zapojení a interními systémy
Pájení podsestav (osazování drobnými SMD komponenty) + základní funkční test
Požadavky: Hledáte práci, ve které můžete začít budovat úspěšnou kariéru? Baví Vás montáž vyráběných zařízení podle výrobní dokumentace? Zaujaly Vás tyto řádky, tak pokračujte ve čtení! Nabízíme zajímavou pracovní příležitost s možností profesního růstu a k tomu komplexní škálu zaměstnaneckých benefitů.SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika)
Praxe na obdobné pozici VÝHODOU
Odborná způsobilost v elektrotechnice VÝHODOU
Obecné znalosti z oblasti elektrotechniky (materiály, měření elektrických veličin, vodiče, kabely, slaboproudá zařízení,...) vítány
Znalost práce s MS Office, ERP systém výhodou

Dobraprace