Servisní technik na 1denní výjezdy (35-45.000 Kč)

Advantage Consulting

  • Brno, Jihomoravský
  • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Chcete se věnovat oblasti elektro, nevadí Vám případná instalace ve výškách a vyhovují Vám jednodenní výjezdy? Pak reagujte posláním životopisu a přihlašte se tím do výběrového řízení na pozici:SERVISNÍ TECHNIK NA 1DENNÍ VÝJEZDY (35-45.000 Kč)
  • Práci v zavedené a stabilní společnosti
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravovací paušál
  • Příspěvek na kartu Multisport
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Brno
Popis pozice: * Montáže systémů dálkového ovládání spínacích přístrojů VN
  • Servis a opravy přístrojů u zákazníků
  • Jednodenní výjezdy
Požadavky: * SOU nebo SŠ obor elektro
  • Vyhláška 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Praxe v oboru vysokého napětí výhodou
  • Samostatnost a pečlivost a

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Servisní technik - CNC stroje (35-45.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • Brno, Jihomoravský
    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Máte zkušenosti s CNC stroji a perfektně se vyznáte v jejich problematice? Dokážete diagnostikovat a opravit závady? Jste časově flexibilní na výjezdy k zákazníkům? Super!…
    • Před 2 měsíci
  • SERVISNÍ TECHNIK - CNC STROJE (35-45.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • Brno, Jihomoravský
    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    SERVISNÍ TECHNIK - CNC STROJE (35-45.000 Kč) 35000 - 45000 Kč mzdové ohodnocení Brno - město Máte zkušenosti s CNC stroji a perfektně se vyznáte v jejich problematice? Doká…
    • Před 2 měsíci
    • Snadno podejte žádost
  • ELEKTROMONTÉR / SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO, mzda 40 – 65 000 Kč

    • Brno, Jihomoravský
    • 65 000 Kč za měsíc
    Hledáte stabilní pracovní uplatnění ve firmě, která je férovým zaměstnavatelem a jste také časově flexibilní a nevadí Vám výjezdy (po ČR, ale i zahraničí)? Pokud máte zaměření v ob…
    • Před 2 měsíci
    • Snadno podejte žádost