Provozní vedoucí úklidu (vhodné i pro OZP) - Opava

OPTIMIA facility s.r.o.

  • Opava, Moravskoslezský
  • 25 000 - 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.Hledáme pracovníka (vhodné i pro OZP s invalidním důchodem) v obci Opava.- úvazek 40 hodin týdně
- plat 25000 Kč - 35000 Kč
- pracovní doba dle potřeb
- nástup ihned
- smlouva na HPPPracovní náplň:
- komunikace s uchazeči o zaměstnání
- práce s interním systémem
- kontrola a evidence školení pracovníků (PO a BOZP, používaní chemie a čistících prostředků, vybavení a strojů)
- evidence a kontrola odpracovaných hodin
- zpracování podkladů pro provozního manažera
- kontrola kvality prováděných prací na přidělených zakázkáchNabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.
Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek, životopis a řidičský průkaz sk. B - AKTIVNÍ ŘIDIČ.PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM: nabor@optimia.cz
NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Práce u nás.cz