Řemeslníci a opraváři, zámečníci

Bohus Libal

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • 25 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Obsah inzerátu:jedná se o samostatnou jednotku v rámci železářství, která vyrábí a upravuje zámky, klíče. Bezbariérový přístup, možná úprava pracovní doby Kontakt: telefonicky, e-mailem

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Řemeslníci a opraváři, zámečníci

    Bohus Libal

    • 20 000 - 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce jedná se o samostatnou jednotku v rámci železářství, která vyrábí a upravuje zámky, klíče. Bezbariérový přístup, možná úprava pracovní doby Kontakt: telefonicky, e-m…
  • Mechanici a opraváři informačních, komunikačních technologií

    AEC NOVAK s.r.o.

    • 35 000 - 60 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme minimálně 5 let odborné praxe - montáže, servis EPS nebo EZS, kamerových systémů, apod., řidičský průkaz skupiny B, splnění předpokladů zejména dle § 19 zá…
    • Před 1 měsícem
  • Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel

    KROYS - Milan Krejci s.r.o.

    • 20 000 - 22 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: ŘP skup. B, C výhodou. Nabízíme: příspěvek na stravování. Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání. Podobné nabídky práce před týdnem Ústí nad…