MECHANIK MĚŘICÍCH A REGULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ (odd. Energetická služba)

Dopravní podnik hl. m. Prahy

  • Praha
  • 39 600 - 43 500 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Vaším úkolem bude:
  • Komplexní zajišťování a opravy závad řídícího systému SAIA pro řízení technologií, včetně vlastních oprav vstupních a výstupních analogových a digitálních modulů a oprav procesových modulů řídících systémů
  • Montáž, kontrola funkce a seřízení analogových čidel (teploty, tlaku, ultrazvukového měření výšky hladiny) k příslušnému řídícímu systému
  • Oživování a seřizování SAIA - analogových, blokovacích a řídících číslicových soustav apod., včetně koordinace těchto prací
  • Provádění pravidelných funkčních kontrol výzbroje kotlů a hořáků dle pokynů výrobce
  • Řízení prací při opravách nebo rekonstrukcích elektrických obvodů
  • Výkon obsluhy, správy a provozní údržby části elektro a měření a regulace MaR technického zařízení budov (TZB) – topné soustavy, zejména technologického zařízení areálových kotelen: výměníkových a předávacích stanic tepla, systémů areálové distribuce a rozvodů tepla, objektových kotelen a výměníkových a předávacích stanic tepla a vzduchotechnických zařízení
Co od Vás očekáváme:
  • Výuční list nebo střední vzdělání v elektro nebo technických oborech
  • Způsobilost dle vyhlášky 250/2021 Sb. a vyhlášky 100/1995 Sb.
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Dobrý zdravotní stav (práce v terénu, ve výškách, stísněných prostorách nebo při tepelné zátěži, práce v krizových situacích)
  • Aktivní přístup k řešení problémů
Nabízíme:
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení 246,- Kč/hod. + 10% měsíční výkonnostní odměna dle kolektivní smlouvy
  • Dlouhodobé výkonnostní odměny
  • Jednosměnný provoz
  • Délku týdenní pracovní doby 37,5 hod.
  • Profesní seberealizaci a možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
Nabízíme zaměstnanecké benefity:
  • Výrazně zlevněné zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky
  • Penzijní připojištění po roce výkonu práce v hodnotě 1 600 Kč/měsíc
  • Sick days - 3 dny zdravotního volna s náhradou mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování formou stravenek nebo stravenkového paušálu v hodnotě 140 Kč/stravenka
  • Možnost výběru mezi poukázkami FLEXIPASS ve výši 4 000 Kč/rok nebo příspěvkem na doplňkové pojištění nebo důchodové připojištění ve výši 5 000 Kč/rok
  • Příspěvek na dětskou rekreaci až do výše 8 000 Kč/rok
  • Možnost čerpání výhod z kolektivní smlouvy
Upřesnění:
  • Pracoviště: Depo Kačerov, Sliačská 1, Praha 4 + areály DP
  • Nástup možný od 1.6.2024
  • Více informací o pozici: tel. 800 220 020