Vedoucí podnikové kuchyně a ubytovny

Kralovicka zemedelska a.s.

  • Kralovice, Plzeňský Plzeň, Plzeňský
  • 33 800 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Obsah inzerátu:Požadujeme: vzdělání v oboru, popřípadě praxe v oboru, platný potravinářský průkaz samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup Výhodou: praxe v oboru, bydliště v blízkém okolí Pracovní doba: 5:15 - 13:45

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Vedoucí podnikové kuchyně a ubytovny

    • Kralovice, Plzeňský
    Náplň práce Požadujeme: vzdělání v oboru, popřípadě praxe v oboru, platný potravinářský průkaz samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup Výhodou: praxe v oboru…

    Požadujeme: vzdělání v oboru, popřípadě praxe v oboru, platný potravinářský průkaz samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup Výhodou: praxe v oboru, bydliště v b…
  • Vedoucí oddělení bytových doplňků Möbelix Čestlice

    Möbelix

    • Čistá, Středočeský
    • 30 000 - 34 000 Kč za měsíc
    Vedoucí oddělení bytových doplňků Möbelix Čestlice Dekorace, bytový textil, koberce a svítidla dělají z bydlení domov. Proto je v oddělení bytových doplňků stále živo, zákazníků …
    • Před 1 měsícem