Konstruktér | mzda od 32 000 Kč, 1 směna

Manpower

  • Písek, Jihočeský
  • 30 000 - 38 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
POPIS POZICE
  • zpracování technologických postupů
  • návrh nových výrobků
  • práce v programu Solidworks
PROFIL KANDIDÁTA
  • středoškolské vzdělání strojírenského směru
  • zkušenosti s prací v programech Autodesk
  • znalost technologického průběhu výroby
NABÍZÍME
  • základní mzda 32 000 Kč
  • pololetní odměny cca 15 000 Kč
  • 5 dní dovolené navíc
  • příspěvek na stravování 70 % z ceny oběda
  • příspěvek na dopravu až 700 Kč za měsíc
  • benefity 4 000 Kč ročně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENYNaše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Manpower