řidič dodávky

Karban a Karban, s.r.o.

  • Praha 4
  • 36 500 - 38 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
  • Snadno podejte žádost
Náplň práce:Hledáme do našeho týmu nového kolegu/kolegyni na pozici řidiče dodávky do velkoobchodu s vínem na Praze 4 ve Vršovicích. Jedná o rozvoz vína do obchodů po Praze a blízkého okolí s částečnou prací ve skladu. Zejména spolupráci se skladníkemPožadujeme- ŘP skupina B- zkušenosti s řízením dodávky- příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem.- Čistý TR- zodpovědnost, časová flexibilita, spolehlivost a chuť pracovat.Výhodou bude, pokud budete umět- Jezdit v centru Prahy, zkušenost s VZV.Nabízíme-Práci v prosperující malé společnosti- dobrý kamarádský kolektiv- práce na HPP- pracovní doba pouze pondělí až pátek.V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis.

InWork

Podobné nabídky

  • Řidič dodávky

    • Praha 4
    Smazat/ Upravit/ Topovat Hledáme řidiče na skříňovou dodávku skupiny B na denní svozy po Praze. Práce od 6 do 12-13 a možné přesčasy po dohodě. Plat 25-35 tis…
    • Před 11 dny
  • Řidič dodávky ř.p sk. B na rozvoz ovoce a zeleniny po Praze

    EURO-GASTRO PARTNERS,s.r.o.

    • Praha
    • 36 000 Kč za měsíc
    O nás Velkoobchod ovoce a zelenina Náplň práce: řidič dodávky na rozvozy ovoce a zeleniny po Praze Hledáme na HPP řidiče dodávky na rozvoz ovoce a zeleniny do restaurací v Pra…
    • Před 15 dny
  • Řidič dodávky sk. B - vnitrostátání

    • Praha
    • 55 000 Kč za měsíc
    Smazat/ Upravit/ Topovat Pro naši rozvíjející se logistickou společnost Cool Balík hledáme řidiče sk. B. pro řízení dodávek. - práce pouze pondělí až pátek - rozvoz chlazeného…
    • Před 26 dny