Obsluha čerpací stanice Shell

EntryIdea s.r.o.

  • Mělník, Středočeský
  • 29 500 - 33 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Popis pracovní nabídky Na čerpací stanici v Mělníku, hledáme nové kolegy na pozici Venkovní obsluha zákazníků.
Náplň práce:
Venkovní obsluha -Péče a komunikace o zákazníky, Údržba nádvoří a mycí linky,Požadujeme Dochvilnost , spolehlivost , komunikační schopnostiNabízíme Multisport kartu
Příspěvek na penzijní spoření
Slevu na palivo
Uniformu
Školení a vzděláváníJiná sdělení V případě zájmu se ozvěte na email:popřípadě volejte naMáte zájem o nabídku Obsluha čerpací stanice Shell?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Petržílková z EntryIdea s.r.o.

Easypráce