Vedoucí kvality (OD 40.000 KČ)

Advantage Consulting

  • Jihlava, Vysočina
  • 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Nabídka: Do našeho milého týmu hledáme schopného kolegu či kolegyni se zájmem o kvalitu a znalostí metodik.
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce z domova
  • 13. a 14. mzda
  • 25 dní dovolené
  • Cafeterie, dotované sportovní aktivity
  • Závodní stravování
  • Kurzy a další rozvoj
  • Věrnostní odměny
  • Místo výkonu práce Jihlava
Popis pozice: * Zablokování nebo uvolnění výroby v závislosti na dodržování kvality
  • Správa a aktualizace FMEA
  • Koordinace a vedení interních auditů
  • Řešení reklamací a interních problémů týkajících se kvality, spolupráce při zavádění nápravných opatření
Požadavky: * Min. SŠ s adekvátní praxí
  • Znalost metodiky a norem v oblasti kvality výroby
  • Aktivní znalost nástrojů kvality a jejich používání
  • Aj/ Nj na komunikativní úrovni
  • Samostatnost a pečlivost

Dobraprace