Asistenti pedagogů

  • Strakonice, Jihočeský
  • 27 810 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Obsah inzerátu:1. Výklad textu, popřípadě učební látky a individuální práce s dětmi a žáky nebo studenty podle stanovených vzdělávacích programů a pokynů. Rutinní pedagogická činnost podle přesného usměrnění. Uplatnění najde u pedagogů zaměřených na výklad a osvojení konkrétních úzkých znalostí a postupů, např. specifické části učiva, okruhu znalostí, určité zručnosti a dovednosti. může se vyskytovat v rámci vzdělávacího programu, předmětu nebo učební látky, např. ovládání určitého stroje, specifické technologie apod. Druhá část najde uplatnění u asistentů pedagoga, kteří provádějí nejjednodušší výchovnou a vzdělávací asistenční činnost s jednotlivými dětmi, žáky nebo studenty, a to ve škole nebo školském zařízení i mimo něj. 2. Nezbytná pomoc žákům při sebeobsluze a pohybu během vyučování a při akcích pořádaných školou mimo místo, kde škola v souladu se zápisem do školského rejstříku uskutečňuje vzdělávání nebo školské služby (viz. Vyhláška 27/2016, §5, odst.d) Požadujeme : minimálně úplné střední odborné vzdělání, ukončené studium pro asistenty pedagoga a praxi v oblasti práce se žáky se středním a těžkým MP. 3. Pracovní poměr je zastupování za nemoc, prodloužení PP není vyloučeno. Kontakt: tel. 383333465, 601554219, e-mail: info@zmskolast.cz

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Asistenti pedagogů

    • Strakonice, Jihočeský
    • 27 810 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: 1. Výklad textu, popřípadě učební látky a individuální práce s dětmi a žáky nebo studenty podle stanovených vzdělávacích programů a pokynů. Rutinní pedagogická či…
    • Před 19 dny
  • Asistent(ka) účetního a fakturačního oddělení

    NAFO Strakonice s.r.o.

    • Strakonice, Jihočeský
    • 288 000 - 420 000 Kč za rok
    O nás https://www.nafo.cz/cz/o-nas/ Náplň práce: Pomoc v ekonomickém oddělení při fakturacích a účetních záležitostech. Co od Vás očekáváme: Znalosti potřebné v účetních …
    • Před 12 dny
  • Asistent/ka servisu

    AUTO KAPL s.r.o.

    • Dobev, Jihočeský
    Náplň práce: vytvoření a uzavírání zakázek, komunikace se zákazníkem, příjem a předání vozidel Požadavky: ŘP sk. B, příjemné vystupování , komunikativnost a spolehlivost, základní…
    • Před 4 dny