Specialista IS Nastartujte svou kariéru v IT

Jobs Contact Consulting

  • Brno, Jihomoravský
  • 40 000 - 75 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Hledáte cestu, jak proniknout do světa IT? Můžete se stát testerem, L1 helpdesk nebo třeba právě Specialista/Konzultant informačních systémů.
Tak neváhej a ozvi se!Náplň práce
  • Cílem je implementace informačních systémů u našich klientů, ke kterému vede několik činností.
  • Analýza požadavků a vytvoření návrhu řešení.
  • Konzultace s vývojáři a ostatními kolegy.
  • Rozvoj systémů pomocí SQL.
  • Podpora klientů a školení.
Požadavky
  • SŠ/VŠ se zaměřením na IT či stavebnictví.
  • Základní znalost SQL nebo ochota se jej alespoň doučit.
  • Silné komunikační schopnosti.
  • Velkou výhodou bude, pokud jste se s implementacemi komplexních informačních systémů setkal v praxi či na škole.
Nabízíme
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravné a MultiSport karta
  • odměny a bonusy
  • práce v malém a neformálním kolektivu
  • různorodost práce
Doplňující informaceZaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!