Manipulant-ka na HPP / od 29.000 Kč / 14.plat / Ostrava

SH Job Partners s.r.o.

  • Ostrava, Moravskoslezský
  • 27 500 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Nabídka: - Zaměstnání na HPP
- Mzdu od 140 Kč/hod netto
- Benefit – 13. a 14. plat
- Možnost ubytování / Příspěvek na ubytování
- Možnost přesčasů
- Stravování v kantýně
- Servis koordinátora 24/7
Popis pozice: - Obsluha přiděleného poloautomatického nebo automatického stroje
- Vkládání jednotlivých komponentů (max 15 kg) do samo - svářecího stroje
- Po dokončení sváření, vizuální kontrola sváru a uložení komponentu na paletuPožadavky: - Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
- Pravidelnou docházku
- Ochotu pracovat v třísměnném provoze
- Zdravotní způsobilost
Poznámka: V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: nikolasmarec@shjobs.cz případně na tel. čísle +420 605 855 827 Hledáte jinou pracovní pozici? Podívejte se na nabídku přímo na naší webové stránce https://shjobs.cz/

Dobraprace