Řidič sk.B - až 45.000,- čistého

  • Písek, Jihočeský
  • 45 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 26 dny
Smazat/ Upravit/ TopovatPražská dopravní společnost s celorepublikovou působností, provozující cca 100 kusů nákladních vozidel přijme řidiče na pravidelný každodenní rozvoz čerstvého masa a uzenin.Popis pozice:
- pracovní doba: pondělí-pátek, v průměru 00:00-12:00
- vozidla: Iveco Daily do 3,5 tuny, isotermická skříňová nástavba, hydraulické čelo
- denní nájezd cca 400-500 km
- řidič má svou pravidelnou linku, která se každý den opakuje
- fyzicky náročnější práce, zejména z důvodu práce v nočních hodinách
- nakládka v Písku, vykládky dle konkrétní trasy na území celé ČRNabízíme:
- práci na HPP na dobu neurčitou
- mzda 40-45.000,-Kč čistého podle délky a náročnosti konkrétní linky
- výplata vždy k 15. v měsíci
- s vozidly je možné parkovat v místě bydliště
- zázemí stabilní společnosti s mnohaletou působností na trhuV případě zájmu volejte na tel. 601 121 584 nebo 735 911 111
Nástup ihned - spěchá!!!
E-mail: info@fastintime.cz

Bazoš

Podobné nabídky

  • Řidič/ka sk. B

    HREBIK H + H s.r.o.

    • Písek, Jihočeský
    Náplň práce: rozvoz zboží. Požadujeme: ŘP skup. B, příjemné vystupování a schopnost komunikovat se zákazníky. Pracovní doba: 6-15 hod. Kontakt: tel.: 777 265 301 (7-17 hod.)…
    • Před 2 dny
  • Řidič skup. B - rozvoz pečiva

    POLANSKYCH, s.r.o.

    • Protivín, Jihočeský
    • 25 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce Náplň práce: Rozvoz pečiva k zákazníkům Pracovní doba: jednosměnný provoz PO až PÁ 1.týden 3:0…
    • Před 4 dny
  • Řidič skup. B - rozvoz pečiva

    POLANSKYCH, s.r.o.

    • Protivín, Jihočeský
    Náplň práce: Rozvoz pečiva k zákazníkům Pracovní doba: jednosměnný provoz PO až PÁ 1.týden 3:00 - 8:00 hod, 2. Týden 3:00 - 13:00 hod, 1x za 14 dnů SO a NE od 3:00 - 8:00 Požadav…
    • Před 3 dny