Manipulant/Operátor logistiky Svozová doprava z Loun a Žatce

Adecco

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • 30 800 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Nabídka: ● Mzda od 30800 Kč/měsíc + bonusy 6000 Kč měsíčně
● Příplatky za směnnost 10 Kč/hod odpolední, 20 Kč/hod noční
● Půlroční bonus 8000,- Kč
● Bonus za zlepšení až 3150 Kč
● Obědy za 23,- Kč, nebo stravenka v hodnotě 50,- Kč
● 30 dní dovolené
● Pracovní obuv i oděv
● ZDARMA doprava svozovými autobusy ze směrů Žatec a Louny
Popis pozice: ● Zásobování výrobní linky
● Odvoz výrobků z montážních linek
● Nakládka a vykládka zboží
● Práce se skenerem
● Není potřeba vlastnit oprávnění na VZV
Požadavky: ● Průkaz VZV výhodou (vyšší nástupní plat)
● Ochotu učit se novým věcem
● Spolehlivost
● Věk nad 18 let

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Operátor výroby - svozová doprava

    Disponero

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 27 500 - 35 500 Kč za měsíc
    Nabídka: nadstandardní mzdové ohodnocení svozová doprava dotované stravování 25 dní dovolené stravenkový paušál Popis pozice: obsluha poloautomatické výrobní linky základní k…
    • Před 2 měsíci
  • 06 Kabelový maestro, mzda až 29 500, Doprava ZDARMA

    Job Leader

    • Děčín, Ústecký
    • 29 500 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe. Co nabízíme: Stabilní za…
    • Před 18 dny
  • 06 Kabelový maestro, mzda až 29 500, Doprava zdarma

    Job Leader

    • Děčín, Ústecký
    Nabídka: Popis pozice: Požadavky: Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe. Co nabízíme: …
    • Před 18 dny