Dělník v lakovně mzda od 191 Kč/hod

Hofmann Personal

  • Pardubice, Pardubický
  • 36 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Nabídka: Nabídky:
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Dovolená 25 dnů
  • Příspěvek na firemní ubytování
  • Příplatky za přesčas 30%
  • Příplatek za noční směnu 18%
  • Příplatky za odpolední směnu 12 Kč/hod.
  • Příplatky za víkendy 15%
  • Roční odměny
  • Variabilní složka mzdy
  • Náborový příspěvek
  • Placený den volna pro ženy
  • Dotované stravování
Je to na Vás!
Stačí jen vyplnit potřebné údaje a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte na níže uvedené telefonní číslo.
Popis pozice: Nabízíme práci pro největšího zaměstnavatele v regionu.Naplň práce:
  • Jednoduché práce při úpravě povrchu tmelením, máčením, natíráním a stříkáním základní barvou.
  • Provádění obslužných anebo přípravných prací pro provedení povrchové úpravy dílů a skeletu vozidla.
  • Zavěšování a snímání dílů z dopravníku lakovací linky.
Požadavky: Požadavky:
  • Vyučení v oboru nebo praxe v lakování
  • Práce ve třísměnném provozu
Požadované vzdělání:
  • Odborné vyučení bez maturity

Dobraprace