Operátor/ka výroby | 35 000 Kč +13. a 14.plat | Nástup ihned

Manuvia

  • Moravská Třebová, Pardubický
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
O násDo našeho týmu hledáme šikovné operátory / operátorky do výroby světel. Vydělejte si až 35 000 Kč a v případě zájmu Vám zajistíme ubytování.Místo výkonu práce: MohelniceNáplň práce:
  • kompletace světel, která zahrnuje jemnou montáž
  • jednoduchá obsluha strojů a výrobních linek
  • kontrola kvality
  • 3 směnný provoz
Co od Vás očekáváme:
  • manuální zručnost a rychlost je u této práce potřeba
  • předchozí zkušenosti z výroby výhodou, ale ne podmínkou
  • ochota pracovat ve stoje
Co Vám můžeme nabídnout:
  • průměrná měsíční mzda 30 000 - 35 000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • zvýhodněné stravování (oběd jen za 25-30 Kč)
  • pravidelné zálohy až 4 000 Kč měsíčně
  • čisté a moderní pracovní prostředí, ne pásová výroba
  • v případě potřeby zajistíme ubytování
  • možnost přejít pod kmen (pod firmu)
Benefity
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování

JenPráce

Podobné nabídky

  • Operátor/ka výroby i bez praxe v Mohelnici | Ubytování

    Manuvia - centralni nabor Ostrava

    • Moravská Třebová, Pardubický
    • 32 000 - 37 000 Kč za měsíc
    Požadavky Manuální zručnost Ochota pracovat na směny Pečlivost a zodpovědnost k dané práci Náplň práce Kompletace světel, která zahrnuje jemnou montáž Jednoduchá obsluha s…
    • Před 1 dnem
  • Operátor/ka výroby

    ATEK s.r.o.

    • Moravská Třebová, Pardubický
    Náplň práce NÁPLŇ: odebírání, kontrola a balení lisovaných dílů dle zadání POŽADUJEME: ochota pracovat v nepřetržitém provozu, ochota učit se a přijímat nové informace, samostat…
    • Před 23 dny
  • Operátor výroby - montáž elektrických radiátorů

    WoTech, s.r.o.

    • Žichlínek, Pardubický
    Náplň práce NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PRACOVNÍ NÁPLŇ: montáž elektrických radiátorů - místo vhodnější pro muže PRACOVNÍ DOBA: 6.00 - 14.30 hodin POŽADUJEME: manuální zručnost, pečliv…
    • Před 22 dny