QA TESTER - PC GAMES - interní testovací tým

Stimul

  • Praha 2
  • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
O firmě Stimul je personálně poradenská společnost poskytující komplexní služby v oblasti zprostředkování práce, personálního poradenství a vzdělávání.Popis pracovní nabídky Společnost, která se zabývá vývojem a uváděním PC her na trh, má mezinárodní působnost a pobočku v ČR, hledáme profesionála do pozice:TESTER QA PC GAMES - interní testovací týmBudete součástí produktového týmu, který zodpovídá za vývoj a "vylaďování" PC her. Budete testovat vyvíjené PC hry z hlediska uživatelů po celý jejich vývojový cyklus, hledat chyby či nedokonalosti z pozice hráčů a vést o nich záznamy v systému.Konkrétní úkoly:budete na denní bázi testovat hry a pracovat s klávesnicí, myší i gamepady
hledat chyby a zaznamenávat je do "bug-traker"
testovat opravené
spolupracovat s vývojáři a externími testeryK CV v češtině a angličtině, přiložte ještě popis Vašich hráčských zkušeností. Např. seznam hraných her, typy platforem, na kterých hrajete, případně co sledujete nebo kam přispíváte apod.Požadujeme SŠ/VŠ
znalosti širokého spektra PC her z pozice hráče
základní znalosti herních konzolí
zkušenost z testování PC her výhodou
znalost angličtiny B2 nutnáNabízíme příležitost mít koníčka jako práci
profesionální vstup do světa vývoje PC her
možnost profesního rozvoje
dlouhodobá spolupráce, pevný pracovní poměrMáte zájem o nabídku QA TESTER - PC GAMES - interní testovací tým?Vaše odpověď přijde správné osobě:
PhDr. Daniela Čajánková z Stimul - personální poradenství

Easypráce

Podobné nabídky

  • QA Tester Junior- Medior

    • Praha
    Změněno: 29.04.2024 v 05:00 ID: 19002997 Pozn.: firma má pobočku v Olomouci (Šlechtitelů 21, 78371 Olomouc) kontaktní osoba: Trumpichová Nichole, nichole.trumpichova@saboit.de, …
    • Před 2 dny
  • QA Tester Junior-Medior

    SABO Mobile IT s.r.o.

    • Praha
    Náplň práce Pozn.: firma má pobočku v Olomouci (Šlechtitelů 21, 78371 Olomouc) kontaktní osoba: Trumpichová Nichole, nichole.trumpichova@saboit.de, tel 773778303 Znalost angli…
    • Před 2 dny
  • Automatizační tester / Senior QA Engineer

    CETIN

    • Praha
    Společnost CETIN je vůdčím telekomunikačním operátorem v oblasti poskytování pevného připojení k internetu. Naše síť pokrývá 4,2 milionu domácností a je největší v České republice.…
    • Před 16 dny